Väike pilguheit meie pähe

Aasta 2022 veebruari lõpust muutus meie maailm täielikult ja seega on ka Backdek muutumas. Proovime seda parimal moel teile vähe lahti seletada.
Hetkel maailmas toimuv on kaugel normaalsusest ja kahjuks mõjutavad sündmused Ukrainas meie elu igas valdkonnas. See ei ole jätnud puutumata ka ehitusmaterjalide turgu, millest tingitult on puidu saadavus ja hind pikaks ajaks ettearvamatu.
See muudab füüsiliste toodete hinna väga muutlikuks ja alati ei pruugi meie ostetav puit olla kõige odavam. Seega on meil varuks plaan B, mida oleme arendanud viimased kaks aastat.
Koos oma koostööpartneri Gardof OÜ-ga on meil valminud 216 väikemaja mudelit, millele oleme teinud detailsed juhendid ise ehitamiseks. Saame tuua need teile kättesaadavaks sammhaaval, kuna lisame juhenditele ka võimaluse saada ehitusmaterjalid meie kaudu. Selleks toome kodulehele maikuu jooksul esimesed 48 väikemaja mudelit koos eeldatava materjalide maksumusega, mis on oluline ehituse planeerimisel. Vajadusel saame pakkuda logistikateenust, et materjalid teile ka kenasti kohale jõuaks.
Kui olete jõudnud otsuseni, et ise ehitamine meie juhendi järgi on hea mõte aga oleks vaja ka spetsialisti appi, siis saame ka sellega aidata. Toome iga mudeli puhul kodulehele välja ka eeldatava ehitustöö maksumuse, kui teil peaks abi vaja olema. Ehitusmeeste kontaktid saame teile edasi anda ja seega peaks olema kõik tingimused loodud, et saate enda unistuste ehituse teostatud.
Aasta lõpuks on meil plaanis pakkuda teile juba 432 väikemaja juhendit.
Maikuu jooksul lisame ka terrasside juhenditele eeldatava ehitusmaterjali hinna ja võimaluse saada endale terrassi ehituseks abiline appi!

Mart Valler | Ehitusinsener

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Järgmine

Jaga seda artiklit