müügitingimused

Meie e-poes kehtivad kõik standardsed müügitingimused.

Veebipoe backdek.ee (edaspidi „veebipood“) omanik on Backdek Eesti OÜ (registrikood 16040378) (edaspidi „müüja“).


Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad veebipoest kaupade tellimisel ja ostmisel.

Müüja pakub veebipoes erinevaid terrassi komplekte ja terrassidega seotud tooteid, soovi korral nendega seotud paigaldusteenust. Teave kauba kohta on esitatud veebipoes vahetult kauba juures.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.
Kõik esitatud hinnad sisaldavad 20% käibemaksu.
Kõik tehingud toimuvad eurodes.

Toote hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest, mis on Eesti piires 60€ tellimuse kohta.

Veebipood backdek.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes ja müügihindades muudatusi.

Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse ostja ja müüja vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.


Ostu/tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi.
Tellimuse/ostu kinnitamiseks palun täida kõik vajalikud väljad ning sul on võimalik lisada omapoolne kommentaar toote või kättetoimetamisega seoses.
Loe täpsemalt ostu sooritamise kohta siin.

Ostu eest saab tasuda arve alusel.
Tellimuse kinnitus/arve  saadetakse e-mailile ühe tööpäeva jooksul.

Leping jõustub ja tellimus kuulub täitmisele alates tasumisele kuuluva summa laekumisest veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.


Kohaletoimetamine

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning transpordi tasu Eesti piires on 60€ (50€ + 20% käibemaks).
Kauba kohaletoimetamise eest vastutab Backdek Eesti OÜ.

Eestisisesed saadetised jõuavad ostja määratud sihtpunkti 10 kalendripäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestit (Euroopa Liidu riikidesse) toimub kohaletoimetamine 21 kalendripäeva jooksul.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik kohale toimetada lubatud perioodi jooksul, teavitatakse sellest ostjat koheselt.

Vääramatu jõud
Veebipood ei vastuta tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood ei saanud mõjutada või ette näha.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks peab kaup olema originaalpakendis ja ei tohi olla kasutatud.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Taganemisavalduse võib saata vabas vormis e-kirjana e-posti aadressile info@backdek.com või täita avalduse vorm veebipoe lehel.
Taganemisavalduse esitamiseks vabas vormis peab esitatud olema järgnev info: tagastatava kauba nimetus ja kood, kauba müügiarve/tellimuse kinnituse number, kauba kättesaamise kuupäev, ostja nimi, ostja e-posti aadress ja kontakttelefon, aadress (kuhu kaup kohale toimetati), tagasimakse saaja nimi ja arveldusarve number.

Kui kaubal ilmneb kulumise märke, on veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv kaup ei vasta tellitule (nt vale või defektiga).
Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
Ostjale tagastatakse tema poolt tasutud tellimuse summa (sealhulgas kättetoimetamiskulu ja valitud lisade kulu) kui tagastatav kaup on jõudnud veebipoe backdek.ee lattu.


Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole. Pretensiooni palume saata e-kirjana aadressile info@backdek.com, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse kinnituse number ja aadress ning toote mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus, võimalusel lisada piltmaterjal.
Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

Puudusega kauba parandamise või asendamise lepivad veebipood ja Ostja omavahel kokku ning kulud katab veebipood.
Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
Veebipood ei vastuta Ostja süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.


Isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Ostja personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.

Backdek Eesti OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.


Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirjana aadressile info@backdek.com
Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi.
Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Eelmine
privaatsustingimused
Järgmine
kuidas osta

Vastused puuduvad

Email again: